Çağrı Merkezi 02164814421 / WhatsApp & Tel 05322335411

Bize Yazın / bilgi@bioenerjiegitimmerkezi.com

Abdulmuhsin Yıldız Kimdir

Anasayfa / Abdulmuhsin Yıldız Kimdir
Sevdiklerinizle Paylaşın

         


Bioenerji eğitimi uygulayıcısı 


Abdulmuhsin Yıldız 

Aslen Iraklıdır, orta ve liseye Üsküdar da devam etti. Ukrayna Odesa da arkeoloji  eğitimi için  Üniversiteye gittim oranın soğuk olması sebebiyle eğitimi yarım bıraktı. İş ve gezi maksatlı Türkiyeyi hemen hemen her yerini dolaştı. Birçok yabancı ülkeye bu niyetlerle gitti.  Yazılım teknolojileriyle ilgilendi. Gsm Sektörün ihtiyaç duyduğu yazılım, programlar üretti. İki yıl güncel radyo programları yaptı.

 

   Sonrasında  Şifacılık, bioenerji'yi kendisinde  keşfederek bu alanda araştırmalar, çalışmalar yapmaya başladı, yabancı hocalardan  vücut egzersizleri eğitimleri aldı ve uygulamalar yaptı, hala da  sevgi ile yapmaya devam ediyor.   Çin seyahatleri boyunca doğal şifalı taşları araştırdı taşlarla ilgili uygulamalar yaptı. Geleneksel çin tıbbını araştırdı bitkilerle ilgili çalışmalar yaptı. Eskiden hocasının emriyle başladığı esanslar, kokular, parfümleri oluşturarak bu konularda eğitim ve uygulamalar ile çalışmalara devam ediyor.

 

    Yurt içi ve dışında verdiği bioenerji eğitimleri, şifa seanslarıyla yaptığı çalışmalar sonunda bu güne kadar geldi. Devamlı yeni araştırmalar yeni keşiflerle sağlığa ve şifaya vesile olmaya devam ediyor.   Harflerin enerjilerini. ve insan üzerinde,  cisimler üzerinde. tesirleri fark etti bu konularda araştırmalar yaptı. Bu araştırmalarımı seminerlerde, eğitimlerde paylaştı.

 

    Kendisini bu Dünyada farkında olan bir varlık olarak görüyor, bu Dünyanın görünen ve görünmeyen taraflarını keşfetmek kendisine huzur ve farkındalık veriyor. Enerjilerle ile yaptığım Şifa çalışmalarında Hayata, Bütünün şifasına Hizmet ediyor ve bu şifayı kalbinde görüyor.


   Biyoenerji  tamamlayıcı, çok boyutlu bir anlayışla yapılan her türlü uygulamanın mutlaka
Tıbbi Teşhis, Tetkik ve Tedavilerle beraber, destekleyici bir Şifa sistemi olarak kendinize ve çevrenize düşündüğünüzden çok daha fazla yardımcı olabilecek bu etkileyici şifa uygulamasından faydalanabilirsiniz. Modern tıp ile iletişimi kaybetmeden, gerekli kontrol ve tetkiklerin yanında tamamlayıcı enerji tıbbı olarak sizde şifaya bütüne destek olabilirsiniz.
Bütüne şifa olsun...


Copyright © 2005. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...