Çağrı Merkezi 02164814421 / WhatsApp & Tel 05322335411

Bize Yazın / bilgi@bioenerjiegitimmerkezi.com

Bioenerji Uzmanı Eğitimi...

Anasayfa / Bioenerji Uzmanı Eğitimi...
Sevdiklerinizle Paylaşın

                                                                 


         Hayatında daha önce enerji anlamında uygulamalar yapmış ol, ister yapmamış ol, yaşın ne   olursa olsun.   Her şeye sıfırdan başlayacak, zamanla yeni teknikler geliştirecek, hayatı, enerjiyi   keşfedeceksin. Hayatını ve kendini şekillendirecek, yaşam enerjini   kullanabilecek,   kendini ve başkalarını dönüştürebileceksin. Yapabileceklerin hiç azımsanmayacak ölçüde. Bu değişim, bugüne kadar öğrendiğin veya bildiğini düşündüğün -gerçekleri- sorgulamana neden olacak. Kendin ve hayatın hakkındaki algını ve odağını değiştirebileceksin. Kim olduğunu hatırlamaya adım atacaksın. 

  Face:      https://www.facebook.com/bioenerjiegitim/

Sadece: Bioenerji Seansı Almak için bu numarayı arayınız:  05322335411

Instagram:   bioenerji_egitimi

Face;book  https://www.facebook.com/Frekans.Dengebiyo


Bioenerji eğitimi kitabı çıkmıştır.  linke tıklayınız


Birebir gelerek  veya Online  özel Eğitim almak için bizi arayabilirsin.

Ücret;  Temassız, genel  Bioenerji  eğitimi       Birebir tek size özel ve online görüntülü eğitimler 3000 tl dir.

Kayıt ve Ayrıntılı Bilgi İçin:        05322335411

Mekan dengeleme eğitimi yanında ücretsizdir.

Eğitim sonunda bioenerji uzmanlık sertifikası verilir.

Eğitim bir gün sürüyor. Ertesi gün sizde seanslara başlayabilirsiniz.

-------------------------------------------------------------

 BİOENERJİ   EĞİTİMİNİN   İÇERİĞİ

Bioenerji her şekilde daha sağlıklı ve huzurlu, dengeli   olabilmenin en güvenli ve en kolay yolu. Doğal bioenerji eğitimi   üç bölgede ilerliyor; Beden, zihin ve ruh. Eğitimde   nefes organ meditasyunu desteğiyle beden doğru ve doğal nefesi öğrendiğinde aurada   bulunan ve bizi limitleyen düşük enerjimiz ve   düşünce sistemleri de arınmaya başlar. Enerjisi yükselir.
  
Nasıl çalışıyor?
   Eğitimde uyguladığımız derin, tam, bağlantılı aurayla bağlantı sayesinde bedenimizde büyük enerji açılımları olmaya, böylelikle bilinçaltının derinliklerine ulaşabilmeye başlarız. Eğitim uygulamalarını uyguladıkça   beden enerjiyle, yaşam enerjisiyle dolmaya başlar. Bu metodlarımız doğal, kolay ve kısa sürede verdiği gözle görülür sonuçlarla varolan dönüşüm metodları içerisinde en tatmin edici olanıdır. Özel bir yetenek, efor veya fiziksel durum gerektirmeyen doğal bioenerji herkes tarafından yapılabilir.   Öncesinde bilgi veya tecrübe gerekmemektedir. Niyet ve sevgi yeterlidir.

Bioenerji Eğitimi
Katılımcılara teorik ve pratik olarak eğitim verilir.  
    Temassız Bioenerji eğitiminin ikinci aşama veya üçüncü aşaması yoktur. Tamamını bu eğitimde veriyoruz.
Eğitimde Neler Öğreniyoruz.
Dikkat!     Aynı gün iki   eğitim almış oluyorsunuz. Bioenerji, (ağrının bedeni terk ettirilmesi) , mekan dengeleme ** Neden gerekli? bioenerji uyguladığınız danışanınızın evinden kaynaklanan,   yeraltından kaynaklanan, negatif enerjileri, etkileri nötürlemek ve enerjileri yükseltmek için elzemdir.  
 
 Burada bu iki eğitim de ücrete dahil.
Çakraların sırasıyla düzeltilmesi,
Vücutta çakra bölgelerinin enerjilerinin artırılması
Vücuttan pratik olarak ağrının uzaklaştırılması
Uzaktaki danışana uygulama yapabilme.
Ayakta olan danışana, uzanan danışana, yoğun bakımda olan danışana uygulama yapabilme.
Öncelikle;     Bioenerji     eğitim uygulamaları   mesleki profesyonellik de   veriyoruz. 
 
Bioenerji Uygulama Öğreticisi
Abdulmuhsin Yıldız
http://www.bioenerjiegitimmerkezi.com/abdulmuhsin-yildiz-kimdir.htmlAdana Adıyaman Afyon karahisar Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta İçel (Mersin) İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis #biyoenerji #biyoenerji eğitimi   #bioenerji sertifikası #biyoenerji şifası #biyoenerji seansı
#terapi #enerji #pozitifdüşünce #pozitifenerji #biyoenerji #meditasyon #bedendili #beden #yoga #kişiselgelişim #sevgi #arınma #seminer #bilinçaltınıngücü #bilinçaltı #bilinçaltıtemizliği
Osmaniye Düzce

Copyright © 2005. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...