Çağrı Merkezi 02164814421 / WhatsApp & Tel 05322335411

Bize Yazın / bilgi@bioenerjiegitimmerkezi.com

HAVAS İLMİ EĞİTİMİ

Anasayfa / HAVAS İLMİ EĞİTİMİ
Sevdiklerinizle Paylaşın


 Eğitim saati;  12.00 – 20.00
 Eğitim ücreti;      6000 tl dir.  Görüntülü online veya merkezimize gelerek eğitimi alabilirsiniz.  
 Eğitim sonunda Parapsikoloji  uzmanlık sertifikası verilir.  Havas ilmi eğitiminin içinde esma eğitimi de vardır. Fiyatın içindedir.

 Detaylı bilgi için whatsapp veya  arayarak ulaşabilirsiniz.
Kayıt ve Ayrıntılı Bilgi İçin:  05322335411    
--------------------------------------------------------------------


Havas kelime anlamı, Kuran ve sünnete göre, ehli tarafından yapılan bir manevi şifa uygulamasıdır.

Uygulama başlıca insanın iki yönüne tesir eder.  Beden ve psikolojik alanına.

İnsanın dışarıdan aldığı negatif enerjiler, tesirler hastalanmasına, dengesinin bozulmasına, iradesinin kontrolünün kaybetmesine sebep olmaktadır.


İnsanın bu negatif tesirlerin almasından sonra hastalanmaya, kronik olarak vücud değişik problemler ile karşı karşıya gelir.


Burada yüzlerce hastalık sayılabilir. En çok etkileri ağız tadının bozulması, geç kalkmak, erken kalkamamak, veya yorgun kalkmak, bereketin azalması, vücuttan gitmeyen kronik rahatsızlıklar, vesveseler, uyurken düşme hissi, eskiden gelen bol paranın artık gelmemesi, ilişkilerde sorunlar, insanın beddua negatif enerji alması, zulüm etmesi, haram yemek gibi şeyler insanın negatif olayları hayatına çekmesine sebeb olur.


Havas eğitimine kimler katılabilir şartları; Müslüman olması çünkü kuran ve sünnete göre yapılan uygulamalardır. Eğitim alan kişi müslüman olmayana da şifa uygulaması yapabilir.


Havas eğitimimiz nasıl bir sistemdir?


Sistemimiz TAKA enerji sistemidir. Arapça bir kelimedir. Türkçeye takat diye geçmiştir. Hani takatim kalmadı denir ya onun gibi.

Bu havas şifa metodu Arabistan, Irak, İran, ortadoğu da yüzlerce yıldır uygulanmaktadır. Dünya üzerinde çok az sayıda insan uygulamaktadır.


Bu taka havas ilmi kültürüm de olan gelenekle bana gelmiştir. Aslen Iraklıyım Eğitimi kendim veriyorum.


Aküsü azalmış, marş basmayan bir arabaya nasıl gidip yanına takviye yapıyorsak, danışan kişinin aura alanına girip şifa alacak insanın organları ile kendi organlarımız aynı yerde hizalanır. Kalp enerjisini nefes ile taşıyıp organların enerji ile dolmasına şifalanmasına vesile oluyoruz.


Kişinin önce vücudu taranır, sorunlar belirlenir, vücudun iskelet sistemindeki kısalık belirlenir bu uyumsuzluğu kısalığı danışanda görür üç farklı metodla seans yapılır.

Seanstan sonra vücudun dengelendiği kemik sisteminin aynı eşit hizaya geldiği görülür.


Eğitimde bu seansları, uygulamaları nasıl yapacağınızı defalarca yaparak öğrenmenizi sağlıyoruz. Bizdeki enerjiyi, tecrübeyi size aktarıyoruz.

Abdulmuhsin Yıldız Kimdir. Tıklayınız http://www.bioenerjiegitimmerkezi.com/abdulmuhsin-yildiz-kimdir.html

Facebook; Abdulmuhsin Yıldız | Kartınızı Oluşturun


Copyright © 2005. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...